Kompiuterių perinstaliavimas

Vienos ar kitos priežastys lemia, kad kompiuterį reikia perinstaliuoti. Kai įsigyjate naują kompiuterį, turite instaliuoti operacinę sistemą (jei jos nėra instaliuota), taip pat jei rūpinatės savo kompiuteriu, turite periodiškai (kartą per metus) jį perinstaliuoti. Šiam procesui galite pasitikėti specialistu, tačiau galite perinstaliuoti ir patys. Visgi, turite žinoti, kad kompiuterių perinstaliavimas atsakingas procesas, todėl jei su kompiuteriu „draugaujate“ retai, verčiau rinkitės specialisto paslaugas.

Tikriausiai dabar mąstote, kam perinstaliuoti kompiuterį, jei turite operacinę sistemą, kuri Jus visiškai tenkina? Atsakymas paprastas, operacinės sistemos atnaujinimas reikalingas dėl efektyvesnio bei spartesnio kompiuterio darbo.

Kaip perinstaliuoti kompiuterį pačiam? Pirmiausiai tai pasidarykite duomenų kopijas (dėl visa ko).

Toliau – instaliuokite operacinę sistemą. Tada išinstaliuokite „crapware“ ir perkelkite vartotoją („User“) iš C disko į D diską.

Toliau turite suinstaliuoti būtiniausias programas ir įdiegti „Service Pack“, tuo atveju, jeigu jo nebuvo diegimo diske.

Kitas žingsnis, reikalauja kiek daugiau laiko, kadangi turite atstatyti įvairiausius pasikeitimus bei savo nuostatas. Tačiau nepatingėkite ir skirkite tam laiko, nes paskui kiti veiksmai ir darbas bus spartesni ir produktyvesni.

Toliau diegiame kitas darbui reikalingas programas, registruojate tas, kurios po perinstaliavimo tapo neregistruotomis. Siūlytina pasidaryti naujai įrašytos sistemos disko atvaizdą tam atvejui, jeigu artimu metu kas nors sugestų.

Viskas, Jūsų kompiuteris perinstaliuotas ir paruoštas darbui.

Kompiuterių perinstaliavimas – iš pažiūros nesudėtingas procesas, tačiau jis reikalauja nemažai laiko ir dėmesio, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai. Norintieji taupyti savo laiką, gali kompiuterio perinstaliavimą patikėti meistrui, tokiu atveju, galėsite pasirinkti, kokią operacinę sistemą norite instaliuoti, kokių programų norite. Tiesa, už papildomą programų paketą reikės šiek tiek primokėti. Specialistas, perinstaliavęs kompiuterį, patikrins, ar viskas veikia puikiai ir Jūs gausite kompiuterį, kuriuo iškart galėsite naudotis ir neturėti rūpesčių.

Specialistai taip pat suinstaliuos Windows operacinę sistemą į Jūsų Apple, drauge palikdami ir originalią OS (operacinę sistemą). Daugelis meistrų teikia mobilias paslaugas, tai reiškia, kad Jums nereikės niekur vežti savo kompiuterio, specialistai atvyks į Jūsų namus ar darbą, paims kompiuterį ir gražins jį jau vėl paruoštą darbui. Mažeikiuose transporto paslaugos nemokamos.