Kompiuterių remontas

Sugedo kompiuteris? Reikia instaliuoti programą? Nerandate internete reikiamos programos, muzikos ar žaidimo? Ne bėda! Mes mielai pasirengę Jums padėti bet kokioje situacijoje. Mūsų specialistai atvyks į Jūsų namus (miestą, miestelį ar kaimą).

Skambinkite jau dabar 8 617 66666 !!!

Įrengiame, prižiūrime, aptarnaujame

Įrengiame, prižiūrime kompiuterių ir kompiuterių tinklų techninę įrangą. Įdiegiame, administruojame ir tvarkome kompiuterių, tarnybinių stočių programinę įrangą. Atliekame duomenų rezervinį kopijavimą, kompiuterinių virusų šalinimą ir profilaktinę antivirusinę priežiūrą. Kontroliuojame sistemos apsaugą nuo įsilaužimo ir kompiuterinių virusų.

Remontuojame, pakeičiame sugedusią kompiuterių įrangą ar jos dalis. Šaliname kompiuterių tinklų gedimus.

Atstatome

Atstatome kompiuterių kietuosiuose atminties diskuose ir laikinuose atminties nešėjuose prarastus duomenis.

Turite klausimų?

Skambinkite jau dabar 8 617 66666 !!!

Dirbame po darbo valandų, savaitgaliais!!!

*********************************************************

Šiais laikais kompiuteris yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Efektyviam darbui labai svarbu, kad kompiuteris dirbtų stabiliai, veiktų visu savo pajėgumu, būtų apsaugotas nuo šiuo metu vis didesnės grėsmės užsikrėsti virusais. Taip pat aktuali problema yra duomenų saugumas.

Mes Jums siūlome savo specialistų paslaugas Jūsų darbui su kompiuteriu palengvinti. Jums palankiomis sąlygomis mūsų specialistai prižiūrės Jūsų turimą kompiuterinę techniką, patars, kaip optimaliau pritaikyti ją Jūsų poreikiams. Kompiuterių aptarnavimo paslaugos gali būti atliekamos tiek kliento darbo vietoje, tiek mūsų patalpose.

Pasirašius kompiuterių priežiūros ir techninio aptarnavimo sutartį su mumis, mūsų specialistų komanda įsipareigoja suteikti Jums šias paslaugas:

 • Sistemos darbo sutrikimų šalinimas kliento darbo vietoje;
 • Kompiuterio darbą stabdančių programų aptikimas ir šalinimas;
 • Virusų bei internetinių šnipų paieška ir naikinimas;
 • Duomenų atsarginių kopijų darymas;
 • Kompiuterių tinklo sudarymas bei naujų prieigų kūrimas;
 • Programinės įrangos diegimas, parametrų nustatymas, priežiūra;
 • Programinės įrangos legalizavimo bei jos atnaujinimo sprendimai;
 • Kompiuterinės įrangos analizė, atnaujinimo plano sudarymas;
 • Kompiuterinės technikos aptarnavimas;
 • Nemokama konsultacija kompiuterijos klausimais;
 • Kompiuterių komplektavimas pagal kliento poreikius. Eksploatacinių medžiagų tiekimas.

Mūsų paslaugos skirtos įmonėms ir įstaigoms. Darbų strategija orientuota į ilgalaikę bendradarbiavimo perspektyvą – nuosekliai diegti gedimų profilaktikos bei avarijų prevencijos, duomenų apsaugos sistemą. Ši strategija sumažina informacinių technologijų ūkio išlaikymo išlaidas ir potencialius techninių problemų nuostolius, įgalina racionaliau išnaudoti techninius resursus, efektyviau dirbti. Kompiuterinių technologijų srityje teikiame kompleksines paslaugas, tenkinančias įvairius poreikius:

Konsultuojame ir mokome

Atliekame kompiuterių techninės bei programinės įrangos auditą – nustatome būklę ir patariame, kokius darbus vertėtų atlikti, kokią įrangą ir kaip reikia naudoti, atnaujinti, modernizuoti. Konsultuojame ir mokome kliento darbuotojus naudotis ir prižiūrėti kompiuterių techninę ir programinę įrangą.

Įrengiame, prižiūrime, aptarnaujame

Įrengiame, prižiūrime ir aptarnaujame kompiuterių ir kompiuterių tinklų techninę įrangą. Įdiegiame, administruojame ir tvarkome kompiuterių, tarnybinių stočių programinę įrangą. Atliekame duomenų rezervinį kopijavimą, kompiuterinių virusų šalinimą ir profilaktinę antivirusinę priežiūrą. Kontroliuojame sistemos apsaugą nuo įsilaužimo ir kompiuterinių virusų.

Atstatome kompiuterių kietuosiuose atminties diskuose ir laikinuose atminties nešėjuose prarastus duomenis. Taip pat tvarkome kompiuterius nuotoliniu budu.

Tvarkome

Rengiame ir tvarkome kompiuterių tinklo sistemų schemas ir parametrų suvestines. Tvarkome techninės įrangos apskaitą ir kontrolę, programinės įrangos licencijų apskaitą.

Visas aukščiau išvardintas paslaugas atliekame ir nepasirašius abonentinės priežiūros sutarties, pagal individualius iškvietimus.